Автовимикач UEC SB-M8 3P 20A C 4,5кA IP20 MCB45-3-020-C
Код: 123779
Все про товар
Характеристики
Автовимикач UEC SB-M8 3P 20A C 4,5кA IP20 MCB45-3-020-C - зображення 1
Є в наявності
mattle
Вибрав товар? Хочеш отримати індивідуальну знижку?
Надішли свій перелік товарів на прорахунок Персональному менеджеру!
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Ви нещодавно дивились
compare
Кабельний канал Neomax Ultra 25х16 мм 2м NX3004
Немає в наявності
  • Довжина: 2 м
  • Висота: 16 мм
  • Колір: Білий
  • Матеріал: ПВХ
compare
Автовимикач UEC SB-M8 1P 6A C 4,5кA IP20 MCB45-1-006-C
buy
  • Ступінь захисту: IP 20
  • Кількість полюсів: 1 P
  • Номінальна напруга: 230 В
  • Бренд: ІЕК
Кабельний канал Neomax Ultra 25х25 мм 2м NX3005
Немає в наявності
  • Країна виробник: Китай
  • Довжина: 2 м
  • Висота: 25 мм
  • Ширина: 25 мм
Кабельний канал Neomax Ultra 40х16 мм 2м NX3006
buy
  • Колір: Білий
  • Тип виконання: Неперфорований
  • Ширина: 40 мм