Бензопила GRUNHELM GS-4500MG 77662
Код: 326285
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
/шт
Додати в список бажань
Додати в порівняння товарів
Купити
Немає в наявності
Вага:
5.5 кг
Бренд:
Grunhelm
Країна-виробник:
Китай
Об'єм паливного бака:
0.55 л
Тип:
Бензопили
Клас:
побутові
Потрібна допомога профільного фахівця?
Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
Вага
5.5 кг
Бренд
Grunhelm
Країна-виробник
Китай
Об'єм паливного бака
0.55 л
Тип
Бензопили
Клас
побутові
Гарантія
12 місяців
Потужність
4,2 квт
Автоматична змазка ланцюга
так
Швидкість обертання ланцюга
8500 об/хв
Тип живлення
бензин
Автоматичне блокування ланцюга
так
Модель
GS-4500MG
Довжина шини
450 мм
Крок ланцюга
0.325 "
Відгуки
Відгуки
Питання
Написати відгук
Ви нещодавно дивились
Немає в наявності
Тип розміщення:
Глибина:
550 мм