Гладилка нерж.12*28 пласт.ручка RAJ740130 0800-222800
Код: 330300
Все про товар
Характеристики
Гладилка нерж.12*28 пласт.ручка RAJ740130  0800-222800 - зображення 1
Немає в наявності
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Ви нещодавно дивились
compare
Гладилка нерж.8*8 гумов.ручка RAJ730108E  0800-282808
buy
  • Ширина: 80 мм
  • Довжина: 80 мм
compare
Терка пласт. 13*27см з губкою "латекс" 074
Немає в наявності
  • Довжина: 270 мм
  • Ширина: 130 мм
Шпатель нерж. 25см плас.ручка SZP701324 0820-622500
buy
  • Місце застосування: -
  • Використання: для будівельних робіт
  • Ширина: 250 мм
  • Бренд: Hardy
Шпатель нерж. 8см плас.ручка SZP700136 0830-720008
  • Ширина: 80 мм