Хрестики для кахелю 1,5мм 200шт KRZ101001E 2040-660015
Код: 565103
Все про товар
Характеристики
Хрестики для кахелю 1,5мм 200шт KRZ101001E 2040-660015 - зображення 1
Є в наявності
mattle
Вибрав товар? Хочеш отримати індивідуальну знижку?
Надішли свій перелік товарів на прорахунок Персональному менеджеру!
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Ви нещодавно дивились
compare
Сітка абразивна 280*115мм 5шт  6010/6012/6015/6018/6022/6006/6008
Немає в наявності
  • Тип: сітка абразивна
  • Розмір зерна: -
compare
buy
  • Бренд: -
  • Об'єм: 45 л
  • Матеріал корпусу: пластик
  • Вид ємності: таз будівельний
Шпатель з пластиковою ручкою 100мм    2100/20-403/20-504
buy
  • Бренд: -
  • Місце застосування: -
  • Ширина: 100 мм
  • Використання: для будівельних робіт
Шпатель COLOR EXPERT  ПП фасад.250мм, чорна ручка 91332512
  • Місце застосування: -
  • Ширина: 250 мм
  • Бренд: Color Expert
  • Ширина: 150 мм