Кронштейн CHARMOUNT CT-PLB-E70
Кронштейн CHARMOUNT CT-PLB-E70
Код: 604893
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
/шт
Додати в список бажань
Додати в порівняння товарів
Купити
Немає в наявності
Тип:
Кронштейни
Колір:
Чорний
Сумісність (діагональ):
32" - 70"
Кут повороту:
Країна-виробник товару:
Китай
Максимальне навантаження :
50 кг
Потрібна допомога профільного фахівця?
Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
Тип
Кронштейни
Колір
Чорний
Сумісність (діагональ)
32" - 70"
Кут повороту
Країна-виробник товару
Китай
Максимальне навантаження
50 кг
VESA
200x200 мм300x300 мм400x400 мм600x400 мм700x400 мм700x500 мм
Регулювання
Нахил
Розміри
65 х 760 х 510 мм