Ніжки до ванни SN7 PPG0100600/5389
Код: 344640
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
/шт
Додати в список бажань
Додати в порівняння товарів
Купити
Немає в наявності
Країна-виробник:
Польща
Колір:
білий, хром
Висота:
Матеріал:
метал
Довжина:
600 мм
Ширина:
Потрібна допомога профільного фахівця?
Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
Країна-виробник
Польща
Колір
білий, хром
Висота
Матеріал
метал
Довжина
600 мм
Ширина
Гарантія
5 років
Відгуки
Відгуки
Питання
Написати відгук
Ви нещодавно дивились
Зарядна станція EcoFlow DELTA
Немає в наявності
Напруга:
220 В
Технологія АКБ:
Li-Ion
Форма вихідного сигналу:
правильна синусоїда
Потужність:
1 800 Вт