Світильник IINL-9357C-48 WHITE Акція
Код: 374235
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
/шт
Додати в список бажань
Додати в порівняння товарів
Купити
Немає в наявності
Матеріал:
пластик, метал
Колір:
білий
Пульт дистанційного керування:
так
Тип лампи:
вбудований світлодіод (LED)
Потужність:
48 Вт
Розмір:
54x54x11 см
Потрібна допомога профільного фахівця?
Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
Матеріал
пластик, метал
Колір
білий
Пульт дистанційного керування
так
Тип лампи
вбудований світлодіод (LED)
Потужність
48 Вт
Розмір
54x54x11 см
Температура світлення
2400К-5000К
Гарантія
6 міс.
Відгуки
Відгуки
Питання
Написати відгук
Ви нещодавно дивились
Світильник AL5000 "Starlight" 60 W RGB 6395
Немає в наявності
Матеріал:
пластик
Колір:
Гарантія:
24 міс.
Потужність:
60 Вт
Світильник SL-D02-S-350-50 ромб зв. небо
пластик
Гарантія:
24 міс.
Розмір:
350 мм