Світильник R-450-70-01S "Round" Smart 70 Вт Капля звездное небо
Код: 968979
Все про товар
Характеристики
Світильник R-450-70-01S "Round" Smart 70 Вт Капля звездное небо - зображення 1
Немає в наявності
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Ви нещодавно дивились
compare
Світильник АL534 20W коло.білий 1600Lm 5000K 330*65mm (6647)
Немає в наявності
  • Гарантія: 24 міс.
  • Розмір: 33*6,5 см
  • Матеріал: пластик
  • Колір: білий
compare
Світильник АL5900 "Lily" 80W коло 5600Lm 3000-6500K 480*85mm (6877)