Телевізор LG 24TL510S-PZ
Код: 567411
Все про товар
Характеристики
Телевізор LG 24TL510S-PZ
Телевізор LG 24TL510S-PZ
Телевізор LG 24TL510S-PZ
Ще 4 фото
Телевізор LG 24TL510S-PZ - зображення 1
Немає в наявності
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Опис
Діагональ екрана: 24" Роздільна здатність: 1366 x 768 (HD)
Ви нещодавно дивились
compare
Ванна сталева KollerPool 170*70E  B70E1200E
buy
  • Об'єм: 170 л
  • Вага: 25 кг
  • Бренд: KollerPool
  • Висота: 39 см
compare
Фен Philips DryCare Advanced HP8232/00
Немає в наявності
  • Tемпературні режими: 3
  • Насадки: Концентратор, дифузор
  • Потужність: 2200 Вт
  • Функції: Іонізація, Холодне повітря, Захист від перегріву
Трос оцинков.DIN 3055(6*7)3,0мм