Телевізор LG 55UM7100PLB
Код: 668238
Все про товар
Характеристики
Телевізор LG 55UM7100PLB - зображення 1
Немає в наявності
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Опис
Діагональ екрана: 55" Роздільна здатність: 3840 x 2160 (UHD (4K))
Ви нещодавно дивились
compare
Фен-щітка BABYLISS AS82E
Фен-щітка BABYLISS AS82E
Немає в наявності
  • Функції: -
  • Потужність: 800 Вт
  • Режими потужності: 2
  • Насадки: Насадка-гребінецьЩітка з натуральною щетиною
compare
Фен- щітка BABYLISS AS121E
Фен- щітка BABYLISS AS121E
  • Функції: -
  • Бренд: BABYLISS
  • Режими потужності: 3
  • Потужність: 1200 Вт