Велоскутер акумуляторний LUCKY-WS500 червоний (+Акумулятор 12V15A/12А 4шт) 145067
Код: 666480
Все про товар
Характеристики
Велоскутер акумуляторний LUCKY-WS500 червоний (+Акумулятор 12V15A/12А 4шт) 145067 - зображення 1
Є в наявності
mattle
Вибрав товар? Хочеш отримати індивідуальну знижку?
Надішли свій перелік товарів на прорахунок Персональному менеджеру!
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Опис
Електровелосипед FORTE LUCKY-WS500 Червоний — відмінний автономний засіб пересування. Конструкція цього електровелосипеда чимось нагадує полегшений скутер, з подібними характеристиками та параметрами. Електровелосипед не потребує наявності прав та стане відмінним варіантом для нетривалих поїздок на роботу, за покупками чи на пікнік Особливості: СИГНАЛІЗАЦІЯ ЦИФРОВИЙ СПІДОМЕТР LED ФАРА СТАЛЕВІ ДИСКИ ЗАДНІЙ СТОП СИГНАЛ ПОВОРОТНИКИ ПЕРЕДНІЙ ТА ЗАДНІЙ КОШИКИ ДЛЯ ВАНТАЖУ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ Характеристики Вага 35 кг Висота 1040 мм Максимальна швидкість 35 км/год Ширина 320 мм Ємність акумулятора 40 В/12 Аг Гальма задні Барабанні Гальма передні Барабанні Дистанція пробігу на одному заряді 40 км Довжина 1450 мм Задні шини 2.5-10 Задня підвіска Маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами Кількість швидкостей 2 Колір Червоний Країна виробництва Китай Максимальна вантажопідйомність 100 кг Номінальна кількість циклів зарядки 700-800 Номінальна потужність двигуна 500 Вт Передні шини 2.5-10