Автовимикач UEC SB-M8 1P 16A С 4,5кA IP20 MCB45-1-016-C
Код: 124333
Все про товар
Характеристики
Автовимикач UEC SB-M8 1P 16A С 4,5кA IP20 MCB45-1-016-C - зображення 1
Є в наявності
mattle
Вибрав товар? Хочеш отримати індивідуальну знижку?
Надішли свій перелік товарів на прорахунок Персональному менеджеру!
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Ви нещодавно дивились
compare
Кабельний канал Neomax Ultra 15х10 мм  2м NX3001
Немає в наявності
  • Довжина: 2 м
  • Матеріал: ПВХ
  • Ширина: 15 мм
  • Висота: 10 мм
compare
Ліжко  Ніка 80*190 Ral 7040 + захис.борт передній Мебігрант
buy
  • Матеріал: масив сосни
  • Основа ліжка: ламелі
Ліжко Нью-Йорк ДК 160*200 горіх світлий/аляска 05 Мебігрант
buy
  • Матеріал: масив сосни, тканина
  • Основа ліжка: ламелі
Автовимикач UEC SB-M8 1P 25A С 4.5кA IP20 MCB45-1-025-C
  • Бренд: ІЕК
  • Ступінь захисту: IP 20
  • Кількість полюсів: 1 P
  • Номінальна напруга: 230 В