Автовимикач UEC SB-M8 3P 32A C 4,5кA IP20 MCB45-3-032-C
Код: 123780
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
/шт
Додати в список бажань
Додати в порівняння товарів
Купити
Немає в наявності
Бренд:
ІЕК
Ступінь захисту:
IP 20
Номінальна напруга:
230 В
Країна-виробник:
Україна
Кількість полюсів:
3 P
Номінальний струм:
32 А
Потрібна допомога профільного фахівця?
Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Відгуки та питання
Бренд
ІЕК
Ступінь захисту
IP 20
Номінальна напруга
230 В
Країна-виробник
Україна
Кількість полюсів
3 P
Номінальний струм
32 А