Сітка абразивна "150" PAP301150 1010-120515
Код: 330294
Все про товар
Характеристики
Сітка абразивна "150" PAP301150  1010-120515 - зображення 1
Немає в наявності
user
user
Потрібна допомога профільного фахівця?
viber Звернутися до консультанта
Все про товар
Характеристики
Ви нещодавно дивились
compare
Цикля по гіпсокартону 140мм 3601
buy
  • Бренд: -
  • Розмір: 140 мм
  • Вид: цикля
compare
Губка для миття плитки 100*150*50мм 2966
buy
  • Вид: губка
  • Розмір: 100*150*50 мм
  • Бренд: -
Хрестики для плитки,   6 мм (30шт) 20-211
Немає в наявності
  • Вид: хрестики
  • Розмір: 6 мм
  • Бренд: ht-TOOLS
Хрестики для плитки, 1мм (150шт) 20-203
  • Вид: хрестики
  • Бренд: ht-TOOLS
  • Розмір: 1 мм